Atrakcje ślubno-weselne

 

Czym można zastąpić tradycyjne sypanie ryżem? Już śpieszymy z odpowiedzią 😊

 

Coraz częstsze podczas momentu wychodzenia młodej pary z kościoła jest puszczanie baniek mydlanych. Możemy zaangażować do tego gości weselnych lub kupić albo wypożyczyć odpowiedni sprzęt. Ten efekt pięknie prezentuje się na ślubnych fotografiach.

 

 

 

 

 

 

 

Blog

 

 

 

 

 

Kontakt

Ciekawym elementem, które pojawia się na wielu przyjęciach weselnych jest napis z przesłaniem. Jednym z najpopularniejszych jest MIŁOŚĆ/LOVE. Można zdecydować się na napis z balonów lub wynająć dużo większy, dekoracyjny z efektem ledowym, który pięknie będzie prezentował się na zdjęciach.

 

Do listy dodamy jeszcze atrakcję szczególnie popularną na przyjęciach w górach, czyli napad zbójnicki. Często organizowany jest jako niespodzianka dla Pary Młodej. W najmniej oczekiwanym momencie na weselu wpada grupa górali, w akompaniamencie muzyki, krzyków, wystrzałów, huków. Zabawy aranżowane przez zbójników są różne – przykładowo porwanie Panny Młodej a następnie wykupienie jej, konkursy zbójeckie, próby Janosikowe. Jedno jest pewne – goście, szczególnie ci z spoza południowej części Polski będą zachwyceni!

 

Oczywiście powyższe atrakcje, to tylko kilka przykładów niespodzianek zarówno dla Pary Młodej i gości. W zanadrzu mamy ich o wiele, wiele więcej, także takie nietypowe i specjalne!

Tkalnia Eventowych Pomysłów - wesele w Beskidach

Inną alternatywą może być konfetti. W sprzedaży znajdziemy wiele różnych kształtów. Od klasycznych kółeczek po motylki. Dla bardziej spektakularnego efektu możemy zastosować specjalne urządzenie za pomocą, którego wystrzelimy konfetti w powietrze.

Jako niespodziankę dla pary młodej możemy zorganizować specjalny kosz, w którym umieścimy dwa białe gołębie. Po wyjściu z kościoła młodzi będą mogli na znak swojej miłości wypuścić je w powietrze.

 

 

A co jest popularne i mile widziane na przyjęciu weselnym? 😊

Kolejną atrakcją nie tylko dla pary młodej, ale i również dla gości może być wynajęcie fotobudki (z ang. photo booth – zautomatyzowane urządzenie, które wykonuje zdjęcia i od razu je drukuje w kilku kopiach). Obecnie na rynku znajdziemy wiele firm, które zajmują się tego typu usługami. Możemy wybrać budkę tematyczną, o ciekawym niestandardowym kształcie lub postawić na standardowe rozwiązanie, czyli śmieszne gadżety dla gości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria